Montaigne test IJslands

22 mei 2019

Elk jaar maken leerlingen van het Montaigne Lyceum verschillende studiereizen naar het buitenland. Om er voor te zorgen dat er steeds weer wat nieuws te bleven valt voor de leerlingen is afgelopen meivakantie een groep leerlingen samen met docent naar IJslands gegaan om te ontdekken of Ijsland een geschikte nieuwe bestemming kan zijn. Er is besloten om naar IJsland te gaan vanwege de unieke natuurverschijnselen, deze verschijnselen komen aan bod in het vak NLT. Zo kunnen de leerlingen in het echt mee maken waar ze over geleerd hebben. 

                                   

 

                           

 

 

            

 


Of IJslands een nieuwe reisoptie wordt is nog niet bekend. Voorlopig weten we alleen dat de leerlingen erg genoten hebben van de reis!