Montaigne kunst op de skatebaan

14 november 2018

Montaigne kunstwerk op de skatebaan

 

De skatebaan naast onze school is een prachtig kunstwerk rijker! Op initiatief van buurtbewoners en de gemeente Den Haag zijn kunstenaars en leerlingen van het Montaigne Lyceum flink aan het werk gegaan om dit te realiseren.

 

De kunstenaars waren Sjors ‘Maedist’ Kouthoofd en Tobias Becker-Hoff van The Hague Street Art. Het was een inspirerende en unieke samenwerking. Tijdens de eerste bijeenkomst hebben de leerlingen ontwerpen gemaakt naar hun eigen idee. De ideeën en tekeningen heeft Sjors weten te verenigen in een prachtig ontwerp.

 

Na een middagje oefenen met graffiti spuiten was iedereen er klaar voor. Onze leerlingen hebben op vrijdagmiddag meegeholpen. Sjors en Tobias zijn ongeveer een week bezig geweest.

 

Ga gerust een keertje kijken,het resultaat mag er zijn!

Sjors heeft een overzicht filmpje gemaakt: https://www.instagram.com/p/BpAsqzPFGs4/ en ook een mooie Timelapse: https://www.instagram.com/p/Bo91qFoFIMp/